Strona Główna > Nasza Kadra
Nasza Kadra

Naszą niezwykłą atmosferę od lat tworzą ludzie, którzy sercem i duchem oddają się pracy w przedszkolu.

Każdy pracownik jest częścią naszej olimpijskiej rodziny, naszego zespołu... siła tkwi w Nas Razem.

Z przyjemnością przedstawiamy nasze grono pedagogiczne:

Dyrektor ds Nadzoru Pedagogicznego - Pani Monika Jurkiewicz

Jestem nauczycielem dyplomowanym z długoletnim doświadczeniem w pracy jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Od kilku lat zajmuję się nadzorem pedagogicznym. Ukończyłam studia magisterskie w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie, jak również Kurs Kwalifikacyjny „Organizacja i zarządzanie oświatą\\\" w Ośrodku Szkolenia Kadr Oświatowych w Krakowie.

Chętnie pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w zakresie zarządzania, komunikacji i współpracy, oraz nauczania i wychowania. Ukończyłam różnorodne kursy, szkolenia i warsztaty, m.in:

„Nowe tendencje w edukacji przedszkolnej w kontekście organizacji zarządzania\\\", „Przedszkole i rodzice – indywidualny model partnerskiej współpracy i komunikacji\\\", „Organizacja edukacji przedszkolnej zorientowanej na dziecko\\\",
„Trudne zachowania dzieci i rozwiązywanie konfliktów – wczesna profilaktyka za chowań aspołecznych\\\",
„Edukacja matematyczna dzieci przedszkolnych\\\",
„Sztuka komunikacji i asertywności dzieci w wieku przedszkolnym\\\",
„Wykorzystanie różnorodnych form i metod we wdrażaniu dzieciom savoir – vivre\\\'u\\\", „Wprowadzenie do pracy z bajką profilaktyczno – wychowawczą – Magiczne kryształy\\\", „Ekologia szansą przyszłości. Nauczyciel dla środowiska\\\",
„Trzy kroki dziecka w przyszłość\\\"
„Jak wspierać dziecko w radzeniu sobie z trudnymi emocjami\\\" i wiele innych.

Jako dyrektor cenię u nauczycieli zaangażowanie, aktywność, pomysłowość, energię, chęć dalszego dokształcania się, ale i zdyscyplinowanie, umiętność nawiązywania kontaktu z dziećmi i rodzicami, czuły stosunek do dzieci oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Zwracam szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci. W pracy z małymi dziećmi uwielbiam ich spontaniczność oraz zaciekawienie otaczającym światem. Cieszy mnie twórcza aktywność dzieci przypieczętowana uśmiechem.

Dyrektor Ds Dydaktycznych - Pani Ewa Mędrek

Dyrektor Ds Dydaktycznych - Pani Ewelina Cichoń - Filia I